AYTEKİN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız ilk olarak 1963 yılında ARİF AYTEKİN adı altında kurulmuş ve inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Başarıyla tamamladığı her projeden kazanılan bilgi, birikim, kalite ve güvenle güçlenen Firmamız 1986 yılında kurumsallaşarak AYTEKİN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kamu ve özel sektöre müteahhitlik hizmetlerini vermeye devam etmiştir.

Firmamız gelişen teknolojiyi sistemli olarak takip ederek ekip ve ekipman kalitesini sürekli arttırmış ve sektöründe önde gelen firmalardan olmuştur.

Firmamız yaptığı projelerle sektöründe kazandığı güvenle iş hacmini arttırmış ve ülkemizin önde gelen kamu kuruluşlarının gölet, liman dolgu, saha betonları, sulama ve arıtma tesisleri, karayolu, köprü, menfez ve tesis(fabrika) kurulumu gibi işlerini proje bazlı üslenmiş ve yüklendiği taahhütlerini süresinden önce eksiksiz bir şekilde teslim ederek bu günkü güçlü yapısına gelmiştir.

Firmamız portföyüne, karayollarında yatay ve düşey yol çizgi uygulaması, Sinyalizasyon sistemleri ve kurulumu, Beton bariyer, konut yapımı ve çevre düzenleme faaliyetlerini de dahil etmiştir.